Як вберегти свою дачу від злодіїв?

Якщо у вас котеджне селище краще найняти охоронне підприємство, якщо у вас в дачний кооператив, то краще обнести його колючим дротом, поставити решітки, бронедвері і організувати патрулювання.

Після закінчення дачного сезону всі повертаються в місто. Хтось забирає з дачі все, що можуть вкрасти, але не всім це зручно і не всі візьмеш з собою. А для бомжів з сусідніх сіл все згодиться: і алюмінієві ложки і старенький приймач, і помийницю. Загалом, все що можна «штовхнути» на базарі.

Є кілька способів захисту своєї власності від навали вандалів

Крутий пост

Можна найняти охоронне агентство, яке буде охороняти N – кількість дачних ділянок. Чергують зазвичай по двоє добу, через троє, виходить 8 осіб охорони. Ще можна встановити камери стеження, які якісно поліпшать охорону ваших котеджів.

Бійці за викликом

Дачна ділянка – котедж можна оснастити сигналізацією, в будинку і по всьому периметру ділянки. Крім того, можна встановити тривожну кнопку у сусідів, на випадок якщо вони помітять порушника приватної власності на сусідній ділянці. При спрацьовуванні сигналізації загін міліції прибуде на місце події і знешкодити порушників.

Телефон на варті

Неодмінна умова при охороні за допомогою телефону – потрібно щоб ваша дача знаходилася в зоні покриття мобільного зв’язку. У вас на дачі встановлюють систему оповіщення, яка працює від мережі. Потрібно встановити в кожному приміщенні датчик руху, а на вікна датчик розбиття скла. Але, отримавши сигнал, вам доведеться самому викликати міліцію або кулею летіти на дачу.

Зубастий страж

Електронна охоронна система «Зла собака» підключається до звичайної розетки і встановлюється біля дверей дачі. Прилади сканують простір крізь стіни на відстані 5-6 метрів і якщо помічає рух, включається…. шалене гарчання і гучний гавкіт величезного пса. Злодюжки, зі слабкими нервами побоюючись пса, не вирішуються увійти і йдуть. Тільки «безбашенні» злодюжки продовжать штурм.

Безжальна колючка

Дачу можна обнести по периметру колючим дротом, перетворивши її на неприступну фортецю. Порада: краще купити оцинковану колючий дріт – прослужить мінімум 5 років. По периметру паркану достатньо простягнути 2 ряди колючого дроту, і дача буде захищена від проникнення через паркан. Ще ефективніше захистить вашу дачу захисна стрічка «Єгоза» – це спірально закручена дріт з загартованим осердям і оцинкованими колючо-ріжучими двосічним шипами. Якщо «Єгозу» пустити поверху паркану, то зловмисник при будь-якому зіткненні з нею виявляється в пастці гострих бритв, які його просто так не випустять.

Ефективна броня

Дачні будиночки можна убезпечити за допомогою броньованих дверей і вікон.
Але перш ніж ставити двері потрібно знати що:
Товщина листа повинна становити 1,5-2 мм;
Коробка зварена із сталевого куточка перетином 40 – 50 мм;
Двері повинні мати приховані петлі;
Система блокування типу «Краб», при якій, якщо зріжуть петлі, злодій не зможе відкрити двері.
Вікна захищені гратами, товщина прута якої составляет12-15 мм. Її важко розпиляти звичайною ножівкою.

У цьому випадку більшість злодюжок будуть шукати більш легку здобич, на сусідніх ділянках.

І, нарешті, – можна призначити чергових із дачного кооперативу і платити їм за патрулювання дачних ділянок.

 

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • random image
  Озеленення присадибної ділянки

  заміська нерухомість
  Шукаєте причини, щоб купити заміську нерухомість?

  кабачки
  Вирощування кабачків у відкритому грунті