Які ворота в гараж поставити?

гаражні воротаОсновне призначення секційних воріт – закривати в’їзд в гараж або бокс.  Раніше для цих цілей використовувалися розсувні, а в дуже рідкісних випадках відкатні ворота. Але, технології весь час розвиваються, і на зміну традиційним гаражним воротам прийшли секційні ворота.  Чим же вони так вигідно відрізняються від інших гаражних воріт?

Насамперед гаражные ворота – це зручність та економія місця. Конструкція секційних воріт така, що полотно воріт, яке складається з сендвіч-панелей по напрямних йде під стелю. Таким чином, Ви не обмежені в ширині простінка (як у випадку з відкотами воротами), і в просторі перед в’їздом (що важливо для розгорнутих воріт). Крім того, у разі рясного випадання снігу Вам доведеться чимало попрацювати з лопатою в руках для того, щоб просто відкрити розсувні ворота. У випадку з секційними воротами такої проблеми немає.

Ще один нюанс пов’язаний з безпекою.  Якщо розсувні ворота у Вашому гаражі не обладнані автоматикою, то будь-який сильний порив вітру може зачинити стулку, пошкодивши при цьому автомобіль, якщо він раптом опиниться в отворі, або травмувати людину, що опинилася на шляху стулки.  У секційних воріт такої загрози не виникає з огляду на те, що вітрове навантаження практично не робить ніякого впливу на відкривання і закривання воріт.  Крім того, полотно воріт надійно фіксується в будь-якому положенні за допомогою торсійного механізму або пружини розтягування.

І наостанок можна сказати про енергозберігаючі особливості секційних воріт.  Традиційні гаражні ворота, як правило виготовлялися із звичайного листового металу, який відверто погано захищав від зовнішнього кліматичного впливу.  Секційні ворота, завдяки використанню сендвіч-панелей і регулюванню щільності прилягання панелей до прорізу, забезпечують збереження свого мікроклімату в гаражі незалежно від погодних умов на вулиці.

Таким чином, стає очевидним той факт, що секційні ворота мають цілу низку переваг перед іншими видами гаражних воріт.  Секційні ворота – це зручність, безпека і економія.

Читайте на cайті:


Залишити коментар