Який секатор вибрати?

На перший погляд садовий інструмент для любителів домашніх рослин не належить до числа пріоритетів, але для садівників – це необхідність. Наприклад, якщо треба позбутися старих товстих сучків, напевно погодитеся, що тверда, а тим більше суха деревина «не по зубах» домашнім ножиць для паперу.

Для садівників, які люблять своє хобі, створені ергономічні та інноваційні садові інструменти – легкі, зручні та безпечні, що дозволяють різати і копати з радістю.

Вибирайте правильний інструмент для роботи – шукайте потрібний розмір в широкому асортименті ріжучого, садового інвентаря та інструментів для земляних робіт.

Величезний вибір садових інструментів дозволить вам зробити свій вибір.

Універсальний садовий гілкокоріз – незамінний помічник для роботи в зимових садах, на балконах з високими стелями. Це багатофункціональний інструмент, який без труднощів дозволяє дістати до крон дерев або високих чагарників. Довжина сучкорізи 1,5 метра, а з урахуванням росту людини 3,5 метра, при вазі 870 грам.

Якщо у вас багато рослин – і чекає велика робота, у тому числі обрізка товстих гілок, варто звернути увагу на універсальний телескопічний садовий сучкоріз. Робочий діапазон вертикально до 6 метрів. Довжина штанги регулюється від 2,3 – 4,1 метра.

Для зрізання квітів ви можете вибрати спеціальні ножиці з захопленням, які, зрізавши стебло, утримують квітка немов «в дзьобі». При роботі з такими ножицями вам навіть не знадобиться брати колючі стебла в руки!

Формування крони плодових і декоративних порід дерев вимагає постійних зусиль. Якщо ви цінуєте комфорт, і для вас легкість у роботі має значення, перш ніж вибрати інструмент, постарайтеся максимально повно ознайомитися з усім модельним рядом.

Секатори з петлею для пальців захищають руку спеціальної петлею, тому особливо зручні при роботі з колючими рослинами.

Для підтримки форми живої огорожі і для всіляких «модельних стрижок» вічнозелених рослин, є ножиці з подовженими ручками і з силовим приводом.

Схожі публікації:


Залишити коментар

 • генератор
  Вибір генератора для заміського будинку

  random image
  Установка печі MILANO-II

  random image
  Печі з цегли в запитаннях і відповідях