Заміський будинок в оренду

Як у нашій країні здійснюється оренда такого житла? Що необхідно знати і чого остерігатися? Спробуємо відповісти на ці питання.

Якщо купівля заміського будинку не входить у ваші плани, але недорогий відпочинок за межами міста все ж необхідний, то ідеальним варіантом стане оренда котеджу.

У першу чергу слід вибрати ріелтерську компанію. Найкращі агентства подібного роду працюють виключно за рекомендаціями. Важливо не тільки прочитати відгуки про роботу цієї компанії, але також дізнатися період життя агентства в нашій країні.

Досвідчені ріелтерські контори завжди намагаються тримати високий рівень якості, так як від думок людей буде залежати їхня репутація. Хороший зовнішній вигляд офісу та наявність офіційного сайту також говорять на користь серйозності та професіоналізму агентства.

Чим займається ріелтерська контора? Вона шукає для вас необхідне житло та інформує про всі можливі наслідки того чи іншого рішення клієнта. Як правило, агентство стягує плату один раз, але сума може бути еквівалента місячній виплаті за оренду отриманого житла.

Другий відповідальний крок після використання послуг ріелторських компаній – складання договору. Наявність договору обов’язково, так як при виникненні розбіжностей між наймачем і орендодавцем саме даний документ стане вирішенням проблеми. Отже, всі пункти документа повинні бути вами ретельно переглянуті, а деякі з них – перевірені професійним юристом. Договір повинен включати в себе адреса житла, паспортні дані обох сторін, копії документів на житло. Серед пунктів договору варто зазначити термін оренди, час платежів і різні обмеження щодо використання житла.

Якщо ж ви є домовласником і збираєтеся здавати житло, то вам необхідно знати про наступні підводних каменях. Орендодавець може не платити ріелтерських компаніям за пошук сумлінних наймачів – досить дати оголошення в спеціалізовану газету або ж залишити свої координати на віртуальній дошці оголошень в Мережі.

Проте в даному випадку з’являється ризик потрапляння на безвідповідального клієнта, який може не тільки не заплатити, а й викрасти частину майна з вашого житла або зіпсувати його стан. Інший мінус самостійності – марудна робота з документами. Саме тому оплата послуг ріелторських компаній буде оптимальним варіантом для домовласників, спраглих отримувати стабільний дохід за здачу в оренду свого житла.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • заміська нерухомість
  Шукаєте причини, щоб купити заміську нерухомість?

  мідні труби
  Мідні труби з пластиковим захистом

  Камін
  Камін у вашому домі