Зручне крісло для відпочинку на дачі

крісло для дачіДля виготовлення крісла для дачі потрібно придбати в господарському магазині 8 живців для лопат діаметром 40 мм за 100 гривень. Купити свердла: 4 мм, 40 мм, 6,5 мм і стусло, щоб рівно пиляти.

Як кріплення купив 24 єврогвинт довжиною 70 мм для меблів і шестигранник для їх загвинчування.

Потрібно розпиляти живці за розмірами. Засвердлити, зачистити наждачним папером і зібрати всі частини за допомогою єврогвинта. Вийде конструкція крісла, зробленого своїми руками.

Потім для крісла треба зробити сидіння. Його варто зробити з міцної тканини. Для цього використати лляну парусинову тканину. На одне сидіння знадобилося 1,8 м. тканини.

Щоб сидіння було зручним і виглядало красиво, в нього потрібно вставити пластмасові трубки з кожного боку. І вийшло красиве і зручне крісло для дачі.

З тієї ж тканини підшили боковушки, поклали пару маленьких подушок і вийшло «ортопедичне крісло».

Після виготовлення крісла потрібно зняти з нього тканину, зашкурити і покрити лаком у два шари. Потім можна його трохи переробити. Для цього прибрати боковушки з тканини. А в спинку і підлокітник додати пенопленовий утеплювач для труб, який обшити такою ж тканиною, як і сидіння. Вийде дуже симпатичне крісло.

Підрахунки показали, що витрати на крісло разом з усіма матеріалами склали близько 200 гривень. Останні випробування крісла показали, що в ньому зручно сидіти як з подушками, так і без них.

Читайте на cайті:


Залишити коментар

 • морква
  Як виростити моркву - секрети

  гаражні ворота
  Які ворота в гараж поставити?

  Камін
  Камін - затишок і тепло у вашому домі